STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe BlueCore™

Výrazně modře zabarvené součástky uvnitř produktů společnosti GROHE jsou rozlišovacím znakem špičkového výkonu a kvality této značky.

Výjimečnost produktů společnosti GROHE je zřejmá již z jejich nadčasového vnějšího vzhledu, avšak má své původní kořeny ve výrobě jedinečných vnitřních součástek. Abychom podtrhli výjimečnost použitých technologií, rozhodli jsme se je vizuálně odlišit.

Technologie, která je základem vodovodních a termostatických baterií GROHE, je označena přívlastkem BlueCore™.

Označení BlueCore™ značí preciznost výroby a jednoduchost použití.

Prostřednictvím označení modrou barvou ztělesňuje BlueCore™ kvalitu výrobků, jedinečnou funkcionalitu a firemního ducha společnosti GROHE. Jde o značku podtrhující veškeré inovativní technologie společnosti GROHE, které poskytují „Pure Freude an Wasser“ (Čistý požitek z vody).

Kartuše GROHE SilkMove®

Jádro všech pákových baterií GROHE - kartuše GROHE SilkMove® se speciálními keramickými disky potaženými teflonem zaručují doživotní snadnou manipulaci a přesnost.

 

Termočlánek GROHE TurboStat®

Termočlánek GROHE TurboStat® je srdcem všech termostatických baterií GROHE poskytující maximální pohodlí a bezpečnost.

 

GROHE Rapido

Inovativní vestavěné řešení, které bylo pro zajištění 100% bezpečnosti předem smontováno a testováno v naší továrně.

 

Vypouštěcí ventil GROHE AV1

Multifunkční ventil vhodný pro všechny splachovací systémy (dvojité splachování, start-stop funkce a jednoduché splachování).

Poraďte se s odborníkem