STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si vás upozornit, že v pondělí 26. 3. 2018 nebudeme z provozních důvodů expedovat zboží. Vaše objednávky vyřešíme v úterý 27. 3. 2018. Děkujeme za pochopení.

Grohe Eurodisc

Pro samovysvětlující koupelnu, která bude cool, si vyberte Grohe Eurodisc se svým šik, sportovním designem a dynamickou vybroušenou pákou. Tento vizuálně markantní produkt vyjadřuje styl, odlišnost a přesvědčení za dobrou cenu. Vhodné pro normální a nízkotlaké systémy, Grohe Eurodisc je vybaven našimi nejnovějšími technologiemi včetně GROHE SilkMove® pro precizní ovládání a GROHE StarLight® pro výrazně brilantní lesk. Se svým top vzhledem a výhodami je Grohe Eurodisc profesionálním výběrem - chytrý způsob jak dostat uniformitu z koupelny.

Filtrovat produkty

Produkty v sérii Eurodisc

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 3 540 položek a 39 708 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12.00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.