STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe K7

Spojením ostrého architektonického stylu a praktických atributů apeluje série K7 na kulinářské experty, kteří se nespokojí s ničím jiným než nejlepším. Oblouková cívka vede k vyjímatelné hadici, která kombinuje perlátor se širokým sprejem. Páka ve tvaru kosočtverce představuje technologii GROHE SilkMove® umožňující přesné řízení průtoku vody a teploty. Výběr ze dvou povrchových úprav dává baterii dva zřetelně odlišné pohledy. GROHE StarLight® chromový povrch přináší závan elegantního designu, zatímco SuperSteel ztělesňuje sílu a čistý luxus. K7 je kompatibilní se všemi styly kuchyňských dřezů, řada nabízí komplexní výběr z jednootvorových a dvouotvorových baterií s integrovaným sprejem nebo bez něj. Pro větší pohodlí jsou k dispozici také modely s nezávislým ručním sprejem.

Filtrovat podle značek a parametrů

Produkty v sérii K7

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 6 432 položek a 51 643 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12.00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.