Zobrazení na šířku není podporováno.
Otočte prosím na výšku.

STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe MintaTouch

Zamilujte se do baterie Minta Touch. Díky své inovativní technologii EASYTOUCH instinktivně reaguje na sebemenší dotek. Jako každý objekt touhy budete chtít ukázat i Mintu. Koneckonců její zářící chromový povrch je záležitostí opravdové krásy a to díky GROHE StarLight® technologii. Jen proto, že máte špinavé ruce, neznamená to, že vaše vybavení bude špinavé taky. Jedním stisknutím Minty Touch hřbetem ruky, zápěstím nebo předloktím zajistíte bezchybný provoz a tím udržíte baterii čistou a hygienickou za všech okolností. Pokud máte ruce čisté, můžete teplotu a průtok vody nastavit klasickou pákou. MintaTouch je jednoduchá, smyslná, pohyblivá - hybridní baterie, která inteligentně spojuje dvě provozní funkce.

Filtrovat produkty

Produkty v sérii MintaTouch

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 5 491 položek a 43 473 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12.00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.