Zobrazení na šířku není podporováno.
Otočte prosím na výšku.

STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, z důvodu přetížení přepravních společností v období blížících se vánočních svátků může docházet ke zpoždění termínů dodání zboží uvedených na našem webu. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe StarLight®

Skvostně matné nebo naopak zářivě lesklé povrchy, které jsou věčné - jako diamanty.

Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě: Technologii GROHE StarLight®.

Neustálý vývoj našeho jedinečného procesu pokovování v posledních 75 letech vyústil ve vytvoření robustního a čistého povrchu, který je považován za jednu z nejlepších povrchových úprav na světě. Díky důsledným kontrolám kvality a neustálým investicím tak naše produkty poskytují celoživotní užitek.

Stejně jako v případě klasického pochromování, používá GROHE prvotřídní stroje, které dokáží vyrobit povrch té nejvyšší kvality. Až třikrát pevnější povrch a blyštivě zlatou či sofistikovanou nerezovou povrchovou úpravu zajišťuje proces vakuové depozice tenkých vrstev (PVD). Spolu s pevností je rovněž povrch desetkrát odolnější proti poškrábání, takže o něj lze bezstarostně pečovat po celou dobu životnosti. Třešničkou na dortu je nový povrch GROHE SuperBlack, který překonává dosavadní zátěžové testy a je absolutní novinkou. Výroba byla umožněna pomocí procesu chemické depozice z plynné fáze (CVD). Je pětkrát pevnější než chrom a je potažen speciální vrstvou, která jej činí až stonásobně odolnějším proti poškrábání.

Díky technologii GROHE StarLight® mají povrchové úpravy všech barev, od matných po lesklé, doživotní výdrž. Povrch je extrémně odolný vůči zašpinění a poškrábání, díky čemuž bude péče o něj snadná a jeho vzhled bude i po mnoha letech stejně skvělý jako na počátku.


Složení povrchu GROHE StarLight®

Plastic = Plast
Copper = Měď
Brass = Mosaz
Nickel = Nikl
Chrome = Chrom

 

Tvrdost povrchu GROHE

Odolnost proti poškrábání

Poraďte se s odborníkem