STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe StarLight®

Skvostně matné nebo naopak zářivě lesklé povrchy, které jsou věčné - jako diamanty.

Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě: Technologii GROHE StarLight®.

Neustálý vývoj našeho jedinečného procesu pokovování v posledních 75 letech vyústil ve vytvoření robustního a čistého povrchu, který je považován za jednu z nejlepších povrchových úprav na světě. Díky důsledným kontrolám kvality a neustálým investicím tak naše produkty poskytují celoživotní užitek.

Stejně jako v případě klasického pochromování, používá GROHE prvotřídní stroje, které dokáží vyrobit povrch té nejvyšší kvality. Až třikrát pevnější povrch a blyštivě zlatou či sofistikovanou nerezovou povrchovou úpravu zajišťuje proces vakuové depozice tenkých vrstev (PVD). Spolu s pevností je rovněž povrch desetkrát odolnější proti poškrábání, takže o něj lze bezstarostně pečovat po celou dobu životnosti. Třešničkou na dortu je nový povrch GROHE SuperBlack, který překonává dosavadní zátěžové testy a je absolutní novinkou. Výroba byla umožněna pomocí procesu chemické depozice z plynné fáze (CVD). Je pětkrát pevnější než chrom a je potažen speciální vrstvou, která jej činí až stonásobně odolnějším proti poškrábání.

Díky technologii GROHE StarLight® mají povrchové úpravy všech barev, od matných po lesklé, doživotní výdrž. Povrch je extrémně odolný vůči zašpinění a poškrábání, díky čemuž bude péče o něj snadná a jeho vzhled bude i po mnoha letech stejně skvělý jako na počátku.


Složení povrchu GROHE StarLight®

Plastic = Plast
Copper = Měď
Brass = Mosaz
Nickel = Nikl
Chrome = Chrom

 

Tvrdost povrchu GROHE

Odolnost proti poškrábání

Poraďte se s odborníkem