SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 468 006 468 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Hansgrohe AirPower

Příjemný zážitek ze sprchování trochu jinak 

Komfort a účinnost se nemusí vzájemně vylučovat. To potvrzují sprchy Hansgrohe AirPower. U této techniky dochází k velkoplošnému nasávání vzduchu deskou vodních paprsků. Vodu takto využijete efektivněji. Současně budou kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži: perlící sprchový deštík AirPower pohltí vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha.

AirPower – neobyčejně příjemný zážitek ze sprchování a velké kapky prostřednictvím bohaté příměsi vzduchu. Vzduch je k dispozici v hojném množství, na rozdíl od vody, za kterou musíte platit. Proto inovátoři z Hansgrohe vyvinuli ve vlastní proudové laboratoři něco průkopnického tzn. AirPower – bavit se a přitom šetřit zdroje.

Z mála vody větší požitek

Princip je jednoduchý, vaše sprcha s touto technologií přisává vzduch, který se mísí s vodou. Na jeden litr vody tak připadnou cca tři litry vzduchu. Cennou vodu tedy využijete efektivním způsobem.

Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži. Perlící sprchový deštík pohltí vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Kromě toho si u modelů s více proudy můžete dopřát i masáž: silný proud, který má citelně uvolňující účinek.

Další výhodou je méně odstřikování a díky tomu i nižší náklady na čištění.

Hansgrohe šetrně zachází se zdroji – každá kapka pomáhá...

Poraďte se s odborníkem