STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Hansgrohe AirPower

Příjemný zážitek ze sprchování trochu jinak 

Komfort a účinnost se nemusí vzájemně vylučovat. To potvrzují sprchy Hansgrohe AirPower. U této techniky dochází k velkoplošnému nasávání vzduchu deskou vodních paprsků. Vodu takto využijete efektivněji. Současně budou kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži: perlící sprchový deštík AirPower pohltí vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha.

AirPower – neobyčejně příjemný zážitek ze sprchování a velké kapky prostřednictvím bohaté příměsi vzduchu. Vzduch je k dispozici v hojném množství, na rozdíl od vody, za kterou musíte platit. Proto inovátoři z Hansgrohe vyvinuli ve vlastní proudové laboratoři něco průkopnického tzn. AirPower – bavit se a přitom šetřit zdroje.

Z mála vody větší požitek

Princip je jednoduchý, vaše sprcha s touto technologií přisává vzduch, který se mísí s vodou. Na jeden litr vody tak připadnou cca tři litry vzduchu. Cennou vodu tedy využijete efektivním způsobem.

Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži. Perlící sprchový deštík pohltí vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Kromě toho si u modelů s více proudy můžete dopřát i masáž: silný proud, který má citelně uvolňující účinek.

Další výhodou je méně odstřikování a díky tomu i nižší náklady na čištění.

Hansgrohe šetrně zachází se zdroji – každá kapka pomáhá...

Poraďte se s odborníkem