SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 468 006 468 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Hansgrohe ComfortZone

Více volnosti v pohybu mezi umyvadlem a výtokem baterie

Baterie Hansgrohe s etiketou ComfortZone se starají o jedinečné pohodlí u umyvadla a dřezu.  Volně stojící, nástěnná nebo vestavná umyvadla – pro každé lze nalézt vhodný typ baterie, která nabízí volnost, schopnost naplnit velké nádoby nebo pohodlné mytí vlasů. Čím vyšší baterie, tím flexibilnější je přístup ke každodennímu zacházení s vodou. Tento prostor mezi baterií a keramikou určený k individuálnímu využití nazýváme ComfortZone.

Komfort znamená mít možnost volby

  • Jaké baterie a umyvadla Hansgrohe se k sobě hodí?
  • Jak vysoká nebo nízká musí baterie být, aby nedocházelo k nepříjemným stříkancům?
  • Kolik volného prostoru mezi baterií a umyvadlem člověk potřebuje pro optimální komfort?

V rámci testu ComfortZone společnost Hansgrohe vyvinula zkušební postup, kterým prošlo více než 12 000 kombinací baterií Hansgrohe a nejrozšířenějších umyvadel předních výrobců. Testován byl volný prostor mezi baterií a umyvadlem, stříkance při různém tlaku vody a stříkance při mytí rukou. Výsledky a doporučení naleznete na adrese: www.hansgrohe.de/comfortzone-test.

Recept na komfort v kuchyni

Srdce kuchyně bije tam, kde teče čerstvá voda. Hansgrohe přichází s novými nápady, které vám umožňují komfortně zacházet s vodou. Důmyslná technika a ergonomie patří mezi ty vlastnosti výrobků, díky kterým jsou kuchyňské práce efektivnější a příjemnější. S ComfortZone si u dřezu užijete větší akční rádius. Funkce vytahovacího výtoku vám zajistí svobodu pohybu. Proud vody lze přesným způsobem pouštět a zastavovat tlačítkem Select. Tím dochází k úspoře vody a energie a každá kuchyňská práce se stiskem tlačítka promění v komfortní kuchyňský zážitek. Minimalistický design se stylově hodí do každého prostředí.

Voda se pouští a zastavuje jednoduše stiskem tlačítka. Tlačítko Select lze ovládat i hřbetem ruky, proto baterie zůstává zcela čistá. Vytahovací sprška a vytahovací výtok výrazně rozšiřují akční rádius u dřezu.

Funkce otáčení je obzvláště praktická pro práci vpravo a vlevo od baterie. Vysoké nádoby, jako jsou hrnce, vázy a láhve na vodu se tak u dřezu dají snáze naplnit.

Pod vysokým výtokem je spousta místa, například k pohodlnému naplňování velkých hrnců.

U kuchyňské baterie se dvěma druhy proudu se proud přepíná stiskem tlačítka. Na výběr máte mezi normálním a sprchovým proudem, podle toho, zda chcete rychle naplnit nádobu nebo umýt jemné potraviny.

Dopřejte si více prostoru v koupelně

Koupelna je již dlouho něco víc než jen místnost pro tělesnou hygienu. Stala se důležitým obytným a životním prostorem. Baterie Hansgrohe vám nyní dávají možnost, jak si tento prostor upravit zcela individuálně. Protože každý z nás používá vodu jinak, každý má své každodenní rituály a svůj vlastní vkus. Nejrůznější nároky ohledně výšky, tvaru a funkce splní naše řady armatur.

Výška umyvadlové armatury určuje vaši mnohostrannost při každodenním zacházení s vodou. Jedná se vám pouze o více volnosti pohybu při mytí rukou, nebo chcete mít více prostoru, abyste mohli bez námahy naplnit kropicí konev? Jisté je jedno, čím vyšší armatura, tím více flexibility.

Pro individuálně využitelný prostor mezi armaturou a umyvadlem máme jméno: ComfortZone. To je ten komfort navíc při ranním čištění zubů. To je ta možnost, jen tak si spontánně umýt vlasy. To je ten dobrý pocit, kdy se můžete svobodně rozhodnout, jakým způsobem chcete vodu užívat. Stačí jen zvolit vhodnou výšku a design. Využijte možnosti vytvoření komfortní zóny a vytvořte si prostor, který bude odpovídat vašim nárokům.

Poraďte se s odborníkem