STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Hansgrohe EcoSmart®

Technologie zaměřená na úsporu vody a energie

Ochrana klimatu začíná u sprchování a ekologického chování při mytí rukou. Jako obhájce hodnoty vody, přejímá Hansgrohe přední roli v zacházení s tímto drahocenným zdrojem. Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60% nižší spotřebu vody, než běžné produkty a to bez ztráty pohodlí. Menší spotřeba teplé vody způsobuje také menší náklady na energie. A to znamená nižší emise CO2 a menší náklady. U baterií skrytá integrovaná technologie EcoSmart šetří energii a snižuje průtokové množství na pouhých pět litrů za minutu.

EcoSmart znamená díky vodě obohacené vzduchem příjemný zážitek ze sprchování, díky měkkému plnému vodnímu proudu. Rozdíl pocítíte na vlastní kůži.

Sprchy EcoSmart – fakta a fungování

Vaše denní spotřeba vody klesne až o 60 %, a to díky dobře vymyšlenému omezovači průtoku, speciálním tryskám a příměsi vzduchu. Hlavové a ruční sprchy Raindance EcoSmart od Hansgrohe spotřebovávají pouze 9,5 litrů vody za minutu, hlavové a ruční sprchy Crometta 85 pak dokonce jen 6 litrů vody za minutu. Nezáleží na tlaku vody. Přesný O-kroužek reaguje pružně na tlak vody a reguluje tak průtok vody. Pokud je tlak vysoký, kroužek zmenší průchozí otvor, pokud je malý, otvor zvětší – tím je zajištěn stále stejný průtok vody.

Baterie EcoSmart

Běžná umyvadlová baterie spotřebuje přibližně 13 litrů vody za minutu. Díky EcoSmart technologii je spotřeba vody ve všech umyvadlových bateriích redukována až o 60 procent na přibližně 5 litrů na minutu, a to díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezovači průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku umyvadlové baterie a obohacuje tak vodu o vzduch. Výsledkem je nasycený plný vodní proud.

Kolik vody a energie lze ušetřit vám pomůže spočítat kalkulátor úspor na www.hansgrohe.cz/kalkulator-uspor

Poraďte se s odborníkem