SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 468 006 468 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Hansgrohe Select

Plnohodnotný zážitek ze sprchování stiskem tlačítka

Změna typu proudu či druhu sprchy jedním stisknutím pro více zábavy ve sprše, to je filozofie komfortního používání, která se ukrývá v tlačítku Select. Společnost Hansgrohe jako první v oboru přináší inovaci – stisk tlačítka do světa koupelen.

Technika Select přináší ještě více příjemných zážitků ze sprchování. Pouhý stisk tlačítka stačí k přepnutí druhu proudu nebo k puštění sprchy. Tlačítko Select je vždy umístěno tak, aby bylo během sprchování pohodlně dostupné.

U ruční sprchy je na přední straně rukojeti, u horní sprchy je přímo uprostřed disku vodních paprsků a u podomítkových řešení či řešení na stěnu je vpředu na ovládací jednotce. Své využití našla tato technologie i u vodovodních baterií, kde se voda pouští a zastavuje stiskem tlačítka, otáčením se pak nastaví požadovaná teplota vody. Technika funguje čistě mechanicky, přitom má obzvlášť dlouhou životnost a je cenově výhodná.

Jedno tlačítko odpoví na všechny otázky

Pohodlné ovládání tlačítkem Select je nyní k dispozici i u umyvadla. Stačí jeden stisk a voda teče z kohoutku. S automatickým omezením na 5 l/min díky technice EcoSmart. Po dalším stisku je voda zase zastavena – snadno srozumitelné a pohodlné pro všechny generace. Teplota se volí otáčením a po zastavení vody zůstává, jak byla předem nastavena.

Technika Select je zde čistě mechanická. Díky tomu si s tímto intuitivním tlačítkem zákazníci užijí radost po dlouhou dobu.

Ovládání je tak intuitivní a tlačítko funguje tak lehce, že zaházení s ním hravě zvládnou i malé děti. Ovládání lze provádět i paží nebo loktem.

Tlačítko Select přináší zcela novou řeč tvarů a otevírá se tak novým cílovým skupinám orientovaným na design.

Dlouhá životnost mechanické techniky Select byla prokázána v náročných dlouhodobých testech.

Praktické využití i pro kuchyň

Mytí, krájení, míchání – při vaření má člověk plné ruce práce. Proto nastupuje technika Select i v kuchyni. Díky ní, lze zcela pohodlně stiskem tlačítka s funkcí pozastavení proud vody pouštět a zastavovat. Páka zůstává přitom otevřená a zachovává nastavenou teplotu i množství vody. Díky tlačítku Select nedochází k přerušování pracovního postupu a vaření je tak komfortnější.

Tlačítko Select lze obsluhovat i s plnýma rukama a díky tomu vodu snadno vypouštět i zastavovat. Tím v kuchyni dosáhneme větší flexibility.

Nádoby lze jednoduše naplňovat i mimo dřez. Bez namáhavých pohybů a obtížných stříkanců. Protože voda se pouští a zastavuje stiskem tlačítka přímo na vytahovací spršce.

U vytahovací spršky i u výtoku otočného o 150 stupňů funguje tlačítko Select zcela mechanicky a zachová si tak svou výjimečnou robustnost.

Poraďte se s odborníkem