Zobrazení na šířku není podporováno.
Otočte prosím na výšku.

STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Jak vybrat ...

Jak vybrat dřez
Jak vybrat dřez
25.09.2018 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Nerezové, granitové, z tectonitu, s odkapem, bez odkapu… Který z nich je nejlepší? A podle jakých vlastností vybírat? Provedeme vás světem dřezů a poradíme vám, jak se v nabídce orientovat a na co si dát pozor. I když máte doma myčku, kolem dřezu se budete točit neustále – jednou natočíte vodu do rychlovarné konvice, jindy v něm umyjete velký hrnec nebo jej napustíte vodou při běžném úklidu kuchyně. Je proto velmi důležité si správně vybrat. Zaměřte se na kvalitu, materiál, design i technické parametry. TYPY KUCHYŇSKÝCH DŘEZŮ Na trhu existuje mnoho typů dřezů – například jednodřez, dvoudř..
Jak vybrat umyvadlo
Jak vybrat umyvadlo
22.03.2017 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
V koupelně strávíte nejvíce času u umyvadla. Vybírejte jej tedy nejen podle vzhledu, ale především podle funkčnosti a pohodlí.  Víte, jaké existují typy a tvary? Co je důležité a na co si dát pozor? Provedeme vás světem umyvadel a pomůžeme vám najít nejvhodnější variantu. Dříve, než se vydáte na prohlídku všech umyvadel na trhu, promyslete si celkový koncept koupelny – kolik máte volného místa, kam chcete umyvadlo nainstalovat či jaký styl se vám líbí.  Důležité je, aby umyvadlo ladilo s celkovým zařízením koupelny a její velikostí. Umyvadla vybírejte podle: Typy umyvadel Závěsná (klasick..
Jak vybrat vanu
Jak vybrat vanu
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Při výběru vany je nejdůležitější, aby byla prostorná, správně tvarovaná a vyrobená z materiálu, který dlouho vydrží.  Zároveň je podstatné, aby se vám do koupelny vešla a hodila. Vyberte si vanu podle: Tvar vany Obdélníkové Rohové Oválné Asymetrické  Materiál vany Akrylátová Jedná se o nejprodávanější a nejoblíbenější materiál. Výhodou je, že je na omak příjemná, nestudí, a tak v ní voda rychle nevystydne.  Nevýhodou je, že je náchylná na poškrábání. Pokud máte doma čtyřnohého přítele, kupte si raději vanu smaltovanou. Nepoužívejte ani čisticí písek a další abrazivní prostředky..
Jak vybrat vanovou zástěnu
Jak vybrat vanovou zástěnu
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Bojujete v koupelně s prostorem? Rozhodujete se mezi vanou a sprchovým koutem? Vyberte si k vaně vanovou zástěnu – je ideálním řešením právě v těchto situacích, protože je praktická, nenáročná na prostor a hlavně cenově dostupná. Než se ale pro nějakou rozhodnete, podívejte se na tvar vany a změřte její rozměry. Zároveň zkontrolujte, v jakém místě a jak vysoko je umístěná baterie.  To je důležité hlavně proto, abyste mohli zástěnu pohodlně skládat (pokud se rozhodnete pro skládací).  Výhody: Hodí se do malých koupelen. Můžete se ve vaně sprchovat, aniž vyplavíte celou koupelnu. Oceníte ji..
Jak vybrat sprchový kout
Jak vybrat sprchový kout
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Vybíráte sprchový kout?  Nejprve přihlédněte k dispozicím stavby – jak je koupelna veliká, jestli stavíte novostavbu nebo plánujete rekonstrukci, zda bydlíte v rodinném domě nebo v bytě. Je to důležité především proto, aby se vám sprchový kout do interiéru hodil a vešel. Důležité jsou i další faktory – jestli chcete mít v koupelně pračku, jedno umyvadlo nebo dvě, zda plánujete také vanu nebo jen sprchový kout, na jakou stranu se budou otevírat dveře do koupelny, kde budou zrcadla, světla apod. Nakonec najděte pro sprchový kout nejvhodnější místo a pamatujte na dostatek vnitřního prostoru, ab..
Jak vybrat sprchovou vaničku
Jak vybrat sprchovou vaničku
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Vyberte si sprchovou vaničku podle: Materiál sprchové vaničky Litý mramor Jedná se o nejprodávanější a nejpevnější materiál. Je stabilní, neprohýbá se a je příjemné si na něj stoupnout.  Akrylátová vanička Nejsou tak kvalitní jako z litého mramoru, snadno se odřou, odtrhnou od stěny, a statný muž je může dokonce prošlápnout. Výška sprchové vaničky Nízká vanička Zákazníci ji nejvíce preferují, protože nemusejí příliš vysoko zdvihat nohu. To ocení především senioři a lidé se zdravotním omezením. Vyšší vanička Vyšší vaničky částečně nahrazují vanu – pouze však malým dětem, které se do n..
Jak vybrat dřezovou baterii
Jak vybrat dřezovou baterii
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...
Dřezové baterie jsou nedílnou součástí kuchyně a ani sebelepší myčka nádobí je nenahradí. Předtím, než se pustíte do výběru té nejvhodnější, nezapomeňte promyslet různá hlediska – například kde je přívod vody, jaký máte typ dřezu a do jakého stylu celkově kuchyň ladíte. Nevíte, jak při výběru postupovat? Přečtete si naše rady a vyberte si kuchyňskou baterii podle svých představ. Ukážeme vám, v čem se liší, a doporučíme, na co dát při výběru pozor. Vyberte si dřezovou baterii podle: Tvar dřezové baterie Klasická Deštníková Hranatá  Způsob ovládání dřezové baterie Kohoutková Pákov..