STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Paffoni

Paffoni

Historie značky Paffoni se začala psát v roce 1953 na severu Itálie ve městě Pogno ležící nedaleko švýcarských hranic. Jejím zakladatelem a otcem celé myšlenky přijít na trh s kvalitním vybavením do koupelny a kuchyně byl Roberto Paffoni.

Za jejím úspěchem stojí nejen rodinná tradice, ale i prvotřídní italské materiály, ze kterých jsou baterie vyrobené a jež splňují nejvyšší mezinárodní standardy. Právě za to společnost získala certifikát kvality ISO 9001: 2015. Paffoni dále klade důraz na inovativní technologie a funkčnost všech svých baterií, ale i na kreativitu a ruční výrobu typickou pro výrobu v Itálii.

Velkou pozornost však věnuje i designu – odráží se v něm cit pro krásu i pověstné italské umění. Typické jsou čisté linie, ostré i oblé hrany, moderní vzhled, elegance a styl. Okouzlí všechny milovníky stylového vybavení s uměleckým cítěním a vytříbeným vkusem.

Paffoni Banner

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 7 467 položek a 64 271 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12.00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.