STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Technologie a jejich významy

Technologie a jejich významy
09.10.2016 STYLE PLUS s.r.o. Novinky a trendy

Cítíte se při pohledu na speciální označení baterií bezradní a nevíte, co přesně znamenají? Přinášíme vám jednoduchý přehled, prostřednictvím něhož poznáte, v čem jsou výrobky unikátní a co všechno umí.   GROHE Digital Digitální baterie – některými výrobci označovaná jako elektronická – má mnoho nesporných výhod – je praktická, jednoduchá na ovládání a využívá nejnovější ...

Cítíte se při pohledu na speciální označení baterií bezradní a nevíte, co přesně znamenají? Přinášíme vám jednoduchý přehled, prostřednictvím něhož poznáte, v čem jsou výrobky unikátní a co všechno umí.

 

GROHE Digital

Digitální baterie – některými výrobci označovaná jako elektronická – má mnoho nesporných výhod – je praktická, jednoduchá na ovládání a využívá nejnovější bezdrátové technologie. Patří zkrátka ke špičkám ve dřezových bateriích. Upoutala vás? Přečtěte si o ní víc v článku Kouzlo digitálních baterií.

 
 

GROHE CoolTouch

Nejste si jistí, zda správně rozumíte označení GROHE CoolTouch? Jedná se o speciální technologii, která vám zajistí, že povrch baterie se nerozžhaví, bude mít stále pokojovou teplotu. Funguje to tak, že mezi hadicí, jíž protéká vroucí voda, a baterií je prostor, takže se navzájem nedotýkají. Když si tedy na baterii sáhnete, nespálíte se.

Toto opatření oceníte především s malými dětmi, které mají mnohdy ruce všude.

 
 

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove je technologie, která je dostupná pouze u vodovodních baterií GROHE. Jejím cílem je zajistit přesné a plynulé ovládání baterie po mnoho let.

 
 

GROHE EcoJoy

Produkty s označením GROHE EcoJoy v sobě ukrývají úspornou technologii, s níž ušetříte vodu i energii, a tak neplýtváte vzácnými zdroji.

 
 

GROHE StarLight

Výrobky s označením StarLight jsou vyrobené z nejlepších materiálů s extra odolnou povrchovou úpravou a jsou považovány za nejlepší na světě. Může za to speciální proces vakuové depozice tenkých vrstev (PVD). Povrch je proto třikrát pevnější a desetkrát odolnější proti poškrábání, tudíž opravdu dlouho vydrží. Zlaté komponenty jsou blyštivější a chrom je zářivější.

 
 

Hansgrohe CoolStart

Technologie CoolStart pochází z Francie, kde se těší oblibě přes 20 let. Jedná se o speciální techniku ohleduplnou k životnímu prostředí, protože šetří spotřebu energie, a tedy i emise CO2.

Od ostatních baterií se liší tím, že se rukojeť neotáčí doprava, začíná ve střední poloze, v níž teče výhradně studená voda. Zatímco u standardních baterií se ve středním nastavení ihned spouští průtokový ohřívač nebo cirkulační čerpadlo, u baterií CoolStart se potrubní systém nemusí nutně naplnit teplou vodou. Ta poteče až tehdy, jakmile otočíte páku doleva.

 
 

Hansgrohe QuickClean

Dřezové baterie s funkcí QuickClean mají perlátor opatřený ohebnými silikonovými nopky, takže jednoduše, snadno a bez namáhavého drhnutí odstraníte vodní kámen. Pamatujte, že perlátor je na údržbu nejdůležitější částí baterie a vaši péči si zaslouží.