STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe EcoJoy™

Šetřete vzácnými zdroji a užívejte si 100% pohodlí zároveň.

Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji. Tyto produkty jsou vybaveny takovými technologiemi, které šetří vodu, ale zároveň poskytují požitek z vody bez kompromisu. Snížená spotřeba vody a energie jde ruku v ruce s praktickým a atraktivním designem. Méně vody. Dokonalý tok.

Vysoce inovativní technologie GROHE EcoJoy™ snižuje spotřebu vody až o 50%, avšak bez nutnosti přijímat kompromis ve výkonu.

Spočítejte si úspory

Ušetřete vodu a energii

Naše kalkulačka pro výpočet úspory vody a energie vám okamžitě ukáže, kolik můžete ušetřit používáním pákových baterií GROHE EcoJoy® nebo GROHE SilkMove® ES. Po několika málo kliknutích uvidíte, o kolik můžete snížit náklady na energie.

>> Spustit kalkulačku


Společnost GROHE je jediným výrobcem nabízejícím plnou škálu úsporných produktů pro vany, sprchy a sociální zařízení.

Pákové baterie

Pákové baterie GROHE – U mnoha modelů napříč všemi styly a cenovými kategoriemi snižuje vestavěná úsporná technologie spotřebu vody po každém otočení kohoutku až o 50 %. Vodní tok bude přesto stejný.

 

Sprchy

Sprchy GROHE – Vestavěná úsporná technologie zajistí u vybraných modelů bez námahy úsporu vody až 40 %, přičemž veškeré funkce a výkon, který byste od sprchy GROHE očekávali, zůstane nezměněn.


Termostatické baterie

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatická sprchová baterie

Termostatické baterie GROHE – Pomocí termostatických baterií GROHE dosáhnete požadované teploty vody během zlomku sekundy a spolehlivě ji udržíte po celou dobu sprchování. Již žádné plýtvání časem a vodou při snaze o dosažení ideální teploty!

 

Sanitární systémy

Sanitární systémy GROHE – ekologicky šetrné: Splachovací systémy GROHE využívají vodu velmi šetrně. Tlačítka start/stop a duální splachovací systém nabízí možnost výběru adekvátního spláchnutí.


Speciální baterie

Speciální baterie GROHE – Vzhledem k elektronickému ovládání dochází k vytékání vody jen v případě potřeby. V závislosti na modelu se baterie po oddálení rukou od snímače (např. během nanášení mýdla nebo po nastaveném intervalu) automaticky vypne a šetří tím vodu.

   

Poraďte se s odborníkem