STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe Digital®

Intuitivní digitální technologie na dosah ruky.

Jsme přesvědčeni, že technologie má ulehčovat život a odlehčovat starosti každodenního života. Technologie GROHE Digital® umožňuje zahájit sprchováni či koupání pouhým stiskem tlačítka.

Technologie GROHE Digital® vnáší do koupelny jednoduchost. Intuitivní ikony umožňují uživateli snadno naprogramovat své oblíbené kombinace teploty vody, intenzity proudu a délky trvání. Vytvořte si osobní program sprchování na míru a spusťte jej pouhým dotykem prstu.

Jednoduchá, praktická a diskrétní - technologie GROHE Digital® využívá nejnovějších bezdrátových technologií a přináší moderní, digitální přístup ke sprchování.

Tlačítka na digitálním ovladači slouží ke spuštění či zastavení proudu vody a nastavení teploty, zatímco vnější otočné kolečko umožňuje přesně ovládat tlak vody. Kruhový LED indikátor okamžitě znázorňuje teplotu vody a poskytuje tak vizuální zpětnou vazbu. Pohodlí a komfort umocňuje možnost spustit sprchu ještě před vstupem do sprchového kouta, takže teplota vody dosáhne předem požadované úrovně. Rovněž lze nastavit, jestli se spustí hlavová, ruční nebo některá z bočních sprch jako první.

Jednodušeji to již nejde.

Ovladač GROHE Digital®

Tlačítkem zapnete/vypnete proud vody.

 

Intenzitu proudu vody nastavíte otáčením vnějšího otočného kolečka.

Tlačítkem mínus (-) snížíte teplotu vody.

 

Tlačítkem plus (+) zvýšíte teplotu vody.

Poraďte se s odborníkem