STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákaznici, z důvodu karanténních opatření, ke kterým přistoupili naši přepravní partneři, jsou dočasně zrušeny platby na dobírku. Berte, prosím, také na vědomí, že může docházet ke zpoždění termínů dodání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.
+420 464 603 553 (po-pá, 7-15:30h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Jak vybrat sprchovou vaničku

Jak vybrat sprchovou vaničku
01.09.2016 STYLE PLUS s.r.o. Jak vybrat ...

Vyberte si sprchovou vaničku podle: Materiál sprchové vaničky Litý mramor Jedná se o nejprodávanější a nejpevnější materiál. Je stabilní, neprohýbá se a je příjemné si na něj stoupnout.  Akrylátová vanička Nejsou tak kvalitní jako z litého mramoru, snadno se odřou, odtrhnou od stěny, a statný muž je může dokonce prošlápnout. Výška sprchové vaničky Nízká vanička Zákazníci ji ...

Vyberte si sprchovou vaničku podle:

Materiál sprchové vaničky

Litý mramor

Jedná se o nejprodávanější a nejpevnější materiál. Je stabilní, neprohýbá se a je příjemné si na něj stoupnout. 

Akrylátová vanička

Nejsou tak kvalitní jako z litého mramoru, snadno se odřou, odtrhnou od stěny, a statný muž je může dokonce prošlápnout.

Výška sprchové vaničky

Nízká vanička

Zákazníci ji nejvíce preferují, protože nemusejí příliš vysoko zdvihat nohu. To ocení především senioři a lidé se zdravotním omezením.

Vyšší vanička

Vyšší vaničky částečně nahrazují vanu – pouze však malým dětem, které se do nich vejdou. Výhodou je, že se u nich nemusíte nad dětmi sklánět jako u standardní vany. 

Nevýhodou je zhoršený přístup do sprchového koutu.

Kromě vaničky a sifonu si nezapomeňte koupit nožičky, silikon a dilatační pásku.

 

Podívejte se na vaničky v naší nabídce nebo si nechte poradit od našich odborníků. Napište nám e-mail nebo zavolejte našim odborným poradcům na tel.č. 464 603 553 (volba 2).