STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
+420 464 603 553 (po-pá, 7-17h)
0 počet: 0 ks cena: 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!

Grohe

Grohe

GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení. Produkty značky GROHE se již po desetiletí opírají o klíčové hodnoty společnosti, tedy technologii, kvalitu, design a udržitelnost, a poskytují jedinečný požitek z vody – „Pure Freude an Wasser“. Všechny modely hrdě nesou označení „Made in Germany“, které má kromě posilování zákaznické důvěry vůči našim produktům také ryze informativní význam – veškeré výrobní, vývojové a návrhářské aktivity společnosti jsou provozovány v Německu. Výroba v továrnách, které jsou součástí spletité výrobní sítě společnosti GROHE, se řídí těmi nejpřísnějšími podnikovými standardy používáním precizních nástrojů i procesů. Jedině tak můžeme zajistit řemeslnou a funkční preciznost našich produktů, kterou od značky GROHE celý svět očekává.

Jen v průběhu posledních deseti let potvrdilo jedinečnost produktů GROHE více než 300 ocenění za design a inovativní technologie. Sama společnost GROHE se umístila mezi nejlepšími třemi německými podniky, které v roce 2015 nejvíce přispěly k trvale udržitelnému rozvoji. Vášeň pro produkty GROHE ze strany architektů, designérů a developerů stvrzuje mnoho dechberoucích stavebních projektů zahrnujících vodovodní baterie a sanitární vybavení naší značky.

V roce 2014 se společnost GROHE stala součástí mezinárodní skupiny LIXIL Group, veřejné společnosti obchodovatelné na tokijské burze cenných papírů. Společnost LIXIL je světovým lídrem sanitárního průmyslu a jedná se rovněž o předního japonského dodavatele stavebních materiálů, produktů a služeb.

Hodnoty Grohe

KVALITA

NĚMECKÝ PERFEKCIONISMUS
INSPIRUJE MAXIMÁLNÍ DŮVĚRU
ZÁKAZNÍKA.

Usilujeme o dokonalost, která jde daleko za hranice povrchu našich výrobků. Ve skutečnosti je naším cílem dokonalost v každé fázi, od vývoje každého výrobku přes jeho výrobu až k zákaznickému servisu. Naše historie německého inženýrství, pečlivé interní testy a mnoho externích certifikačních procesů poskytují našim zákazníkům kompletní jistotu, že nám mohou zcela důvěřovat.

TECHNOLOGIE

OVLÁDÁME VODU
PROSTŘEDNICTVÍM
TECHNOLOGIÍ.

Neúnavně pracujeme na technologických inovacích, zejména se snažíme využívat nejnovějších pokroků v oblasti digitálních technologií. Tak se nám daří vytvářet chytrá řešení, díky nimž mohou zákazníci zažívat ještě větší potěšení z vody. Náš tým expertů spoutává sílu vody, aby zintenzivnil každodenní prožitky našich zákazníků – tehdy přichází okamžik pravdy, jak pro produkty, tak pro značku.

DESIGN

CHARAKTERISTICKÉ
PRVKY DOVEDENÉ
K DOKONALOSTI.

Empatický a intuitivní design nám umožňuje vytvářet produkty, které působí dojmeme, že byly navrženy přímo pro vás. Tato jedinečná DNA, jíž se produkty GROHE ergonomicky i vizuálně odlišují od ostatních, nám již přinesla řadu designových ocenění: tato špičková ocenění jsou důkazem celosvětového uznání.

UDRŽITELNOST

ZAJIŠTĚNÍ POTĚŠENÍ
Z VODY PRO BUDOUCÍ
GENERACE.

Voda je stejně důležitá jako vzduch, který dýcháme, což je další důvod, proč je naší velkou vášní. Abychom koncept „Pure Freude an Wasser“ mohli nabízet nejen současnému spotřebiteli, ale i příštím generacím, nabízíme udržitelná produktová řešení jako GROHE Blue, GROHE EcoJoy a GROHE SilkMove ES a prostřednictvím zprávy o udržitelnosti a mnoha uznání v této oblasti prokazujeme, že závazek společnosti ochraňovat planetu myslíme vážně.


Získaná designová ocenění

Technologie Grohe

Produktové série výrobce Grohe

Allure Allure Brilliant Ambi Arena Cosmo Arena Cosmopolitan S Atlanta Atrio Bau Ceramic Bau Cosmopolitan E BauClassic BauCosmopolitan BauCurve BauEco BauEdge BauFlow BauLoop Blue Home Blue Professional Blue Pure Colani Concetto Concetto New Contromix Public Contromix Surf Cosmopolitan Costa Costa L Costa S Cube Ceramic Digital Dřezy Edge Eggemann Essence Essence E Essence Foot Control Essence SmartControl Essentials Essentials Authentic Essentials Cube Euphoria Euphoria Concetto Euphoria Cosmopolitan Euphoria Cube Euphoria Cube XXL Euphoria Cube+ Euphoria SmartControl Euro Ceramic Eurocube Eurocube E Eurocube Joy Eurodisc Eurodisc Cosmopolitan Eurodisc Joy Eurodisc SE Euroeco Euroeco Cosmopolitan E Euroeco Cosmopolitan E Bluetooth Euroeco Cosmopolitan T Euroeco Special Europlus Europlus E Eurosmart Eurosmart CE Eurosmart Cosmopolitan Eurosmart Cosmopolitan E Eurosmart Cosmopolitan E Bluetooth Eurosmart Cosmopolitan T Eurostyle Eurostyle Cosmopolitan Eurotec F-Digital Deluxe Foot Control Get Grandera Grohclean Grohtherm Grohtherm 1000 Grohtherm 1000 Cosmopolitan Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Grohtherm 1000 Performance Grohtherm 2000 Grohtherm 3000 Cosmopolitan Grohtherm 800 Grohtherm 800 Cosmopolitan Grohtherm Cube Grohtherm Ergomix Grohtherm F Grohtherm Micro Grohtherm SmartControl Grohtherm SmartControl Perfect Grohtherm Special Grohtherm XL Hadice K7 K700 Lineare Minta Minta SmartControl MintaTouch Montážní tělesa Movario Náhradní díly Nova Cosmo Nova Cosmopolitan S Odtokové soupravy Ondus Plus Power&Soul Příslušenství Průchodky Rainshower Rainshower Allure Rainshower Cosmopolitan Rainshower F Rainshower New Rainshower Rustic Rainshower SmartActive Rainshower SmartActive Cube Rainshower SmartConnect Rainshower SmartControl Rapid Pro Rapid SL Rapid SLX Rapido Red Relexa Relexa Basic Relexa plus Relexa Rustic Retro-fit Rohové ventily Rondo Rondo A.S. Selection Selection Cube Sena Sense Sense Guard Sensia Arena Sensia IGS Sifony Sinfonia Skate Skate Air Skate Cosmo Skate Cosmopolitan Skate Cosmopolitan S SmartControl SmartControl Perfect Solido Surf Surf G Swift Talento Talentofill Tectron Tectron Skate Tectron Surf Tempesta Tempesta Cosmopolitan Tempesta New Tempesta Rustic Tempesta-F Tlačné ventily Uniset Universal Vaničky Veris Veris F-Digital Zedra Zedra SmartControl ZedraTouch

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 6 907 položek a 70 043 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12.00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.